Борис Джонсон
Борис Джонсон Shutterstock

Британський штам COVID-19 виявився смертельнішим за звичайний – Борис Джонсон

Читайте по-русски
Поки йдеться лише про попередні результати досліджень

Від британського штаму коронавірусу помирає більше людей, ніж від звичайного. Такі попередні висновки вчених оголосив прем'єр-міністр Сполученого Королівства Борис Джонсон.

"На додачу до того, що новий штам коронавірусу швидше поширюється, тепер є попередні дані, що новий штам, виявлений у Лондоні та на південному сході, може спричиняти вищу смертність. І саме внаслідок цього нового штаму система охорони здоров'я зараз під таким тиском", – заявив Борис Джонсон.

За даними, які були озвучені на брифінгу, новий варіант виглядає приблизно на 30% більше смертоносним. Втім, це лише попередні дані.

Мутований коронавірус виявили наприкінці грудня 2020 року. Він на 70% заразніший, ніж первинна форма захворювання. Через це у країні одразу запровадили карантин. А багато країн світу – припинили з Британією авіасполучення.

Однак, це не спрацювало. Більш як півсотні країн уже зафіксували у себе новий штам корони. Мутація вірусів – не новина. Вони постійно змінюються. Нині науковці нарахували щонайменше сім штамів COVID-19. Кожен із них лютує в окремому регіоні планети. Саме цей став домінуючим в Англії та Північній Ірландії.

Нагадаємо, у Великій Британії наразі спостерігається найвищий рівень смертності від COVID-19 на душу населення у світі.

Попередній матеріал
"1+1" проти Geek Journal: чому банять популярний українськомовний YouTube-канал (оновлено)
Наступний матеріал
Через дитячі пустощі з вогнем на Дніпропетровщині сталася пожежа у гуртожитку: троє травмованих
Loading...