Британський прем`єр прибув з візитом до Росії

  Потепління у британсько-російських відносинах. Уперше за шість років до Москви прибув прем’єр-міністр Сполученого королівства. Девід Кемерон провів кілька зустрічей, зокрема - і з російським президентом Дмитром Медведєвим.
  Обидві сторони висловили надію на поглиблення співпраці, особливо в економічній та візовій сфері. Утім, основні розбіжності між Москвою та Лондоном так і залишилися невирішеними. Загострення відносин почалося у 2006-му, після смерті колишнього працівника ФСБ Росії Олександра Литвиненка, якому Британія надала політичний притулок. Він помер від отруєння полонієм. Тепер Москва відмовляється видавати британцям підозрюваного у вбивстві Литвиненка - депутата Держдуми Олександра Лугового.

  Дмитро Медведєв, президент Російської федерації: "Мы должны признать, что на ту или иную проблему, в том числе и на расследование дела Литвиненко, мы смотрим несколько по-разному, именно в силу различия в правовых системах. Но это не должно препятствовать другим контактам. Если потребуется, мы готовы обсуждать любой вопрос".

  Девід Камерон, прем’єр-міністр Великої Британії: "Є певні труднощі і проблеми у відносинах між нашими урядами. Але ми працюємо над тим, щоб їх розв’язати. І поки це відбувається - немає жодної причини, чому б нам одночасно не працювати над зміцненням відносин".

  Попередній матеріал
  Масштабна пожежа в Кенії - щонайменше 100 загиблих
  Наступний матеріал
  Новий православний фестиваль на Вінниччині [відео]
  Теги: