Британський фунт дешевшає

  Британський фунт дешевшає. Вартість острівної валюти досягла свого мінімуму за останні 5 років. Утім, британці не засмучуються - вони сподіваються, що здешевшання фунту стерлінгу посприяє напливу туристів.
  З іншого боку - аналітики прогнозують зменшення кількості британських туристів у інші країни світу. Адже тепер, коли їх валюта коштує значно менше - їм доведеться більше витрачати на відпочинок за кордоном. Влітку, коли курс долара був низьким, чимало британців скористалися цим, щоб відвідати США. Тепер туристичній індустрії об`єднаного королівства доведеться перекваліфіковуватися - туроператори очікують збільшення іноземних туристів.

  Франс Тюк, PR-менеджер Асоціації туризму: "Туристична індустрія у Великій Британії перебуває у доброму стані - у нас було хороше літо. Було багато наших туристів, які відвідали США. Проте зміни звичайно будуть - адже фунт стає слабший, а доллар навпаки росте".

  Раніа Ванноус, речник компанії "Відвідайте Лондон": "Економічна криза безумаовно зменшила потік туристів з США. Проте ми сподіваємося, що коли долар зміцнішає - це збільшить кількість туристів тут у Лондоні".
  Попередній матеріал
  "Шахтар" програв "Спортінґу" 0:1
  Наступний матеріал
  Незаконні арешти в Україні розслідує робоча група ради ООН по правам людини
  Теги:
  Loading...