Британську столицю охопили масові заворушення

  Британську столицю - охопили масові заворушення. Погроми, підпали та бійки - спалахують по всьому Лондону. Поки що поліція - не може навести лад. ЗМІ повідомляють - у місті вже затримали більш як сотню хуліганів.

  Найбільше нападів, мародерства та бійок - у Брикстоні, Енфілді, Уолтем-Форесті. Утім, неспокійно і в інших районах. Навіть у самому центрі столиці - група з п`ятдесяти підлітків уночі розтрощила кілька крамниць.

  Таксисти вже відмовляються їхати до небезпечних районів. Навіть автобуси - не зупиняються в районі Брикстон. Тоттенхем - досі оточений поліцією і пильно охороняється. Щоби навести лад, на вулиці вивели спецпризначенців і кінну поліцію. За словами правоохоронців, провокатори заворушень - підліткові банди. 

  Масові заворушення - почалися з мирного протесту через загибель 29-річного Марка Даггана. Його підозрювали в торгівлі наркотиками. Під час затримання - почалась стрілянина. Люди, обурені діями правоохоронців, зібралися біля поліцейського відділку. За кілька годин - між поліцією та протестувальниками - спалахнула сутичка.

  Рейчел Серфортін, голова незалежної комісії з розслідування дії поліції: "Інформація про те, що над Марком Даггером вчинили жорстоку розправу, не відповідає дійсності. Його родина бачила тіло і знає, що численних пострілів у голову не було. Чутки про це не просто неправдиві, вони спричинили масові заворушення, для яких немає ані підстав, ані виправдання".  

  Протести в Лондоні не вщухають від суботи. За цей час - поранень зазнали майже 30теро правоохоронців. Розтрощили та спалили - десятки крамниць. Згоріли декілька автівок і навіть житловий будинок. Затримані - вже понад сотня бунтівників. Поліція - шукає провокаторів, які розпочали заворушення в північній частині Лондона.

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  Більше половини італійців проводять відпустки вдома
  Наступний матеріал
  Єдину систему контролю та обліку доз опромінення узялися створювати науковці
  Теги: