Британські знаменитості судяться із папараці через втручання в особисте життя

  Захисту від папараці шукають у суді британські знаменитості. Проти жовтої преси свідчать письменниця Джоан Роулінг, акторка Сієнна Міллер та колишній бос "Формули-1" Макс Мослі. Вони переконують: настирливі репортери ледь не зіпсували їм життя.

  Авторка епопеї про Гаррі Поттера належить до найбагатших письменників світу, але активного світського життя не веде. Джоан Роулінг - заміжня, має трьох дітей, і не помічена у жодних скандальних зв`язках. Але й при цьому папараці не дають їх проходу.

  Джоан Роулінг, письменниця: "Я не розумію шаленого інтересу до моєї персони. Звісно, я не можу накинути на свій будинок плащ-невидимку, але ж це ненормально - публікувати в мільйонній газеті мою адресу!"

  Найбільше, за словами письменниці, її непокоїть втручання репортерів у життя дітей. Якось - розповіла Роулінг на суді - вони пробралися до доньчиної школи.

  Джоан Роулінг, письменниця: "Я розбирала доньчин портфель, і з-поміж її речей побачила лист від журналіста. Він писав, що намовив одну з мам підкласти конверт... Я страшенно розізлилася - навіть 5-річна дитина не могла почуватися в безпеці".

  Не вдалося письменниці приховати від папараці і новонародженого сина.

  Джоан Роулінг, письменниця: "Я цілий тиждень боялася вийти з дому. Коли ж нарешті вибралася - помітила, що нас фотографують. Спробувала втекти - та куди там, з коляскою та дитиною".

  Від виходу першої книги про Гаррі Поттера у 1997му, Джоан Роулінг добряче понервувала з вини жовтої преси. Але деяким іншим зіркам папараці зіпсували життя по-справжньому. Акторка Сієнна Міллер встигла пересваритися з усією родиною та друзями, поки зрозуміла - у її неприємностях вони не винні.

  Сієнна Міллер, акторка: "Якоїсь миті у пресі побільшало пліток про мене. Я змінила номер мобільного, потім - ще раз, і ще раз. Щомісяця - новий номер, але витік не припинився. Я запідозрила, що хтось із моїх близьких продає журналістам інформацію. Деякі факти знали лише найближчі - і я підозрювала навіть їх. Це було жахливо!"

  Виявилося, що телефон Сієнни Міллер прослуховували репортери видання "Ньюс оф зе ворлд". Воно ж поховало кар`єру керівника "Формули-1" Макса Мослі. На сторінках таблоїду опублікували еротичні фото за його участю, ще приписали схильність до садо-мазохізму та захоплення нацизмом.

  Макс Мослі , колишній голова "Формули-1": "До цього випадку я 68 років плідно працював і маю, чим пишатися. Але тепер моє ім`я пов`язують передусім з цим скандалом".

  Таблоїд "Ньюс оф зе Ворлд" - один із найстаріших у Великій Британії - закрили 4 місяці тому. Виявилося, що газета роками прослуховувала телефони і давала хабарі поліції. Тепер окремих журналістів судять за кримінальні злочини, а спеціальна комісія аналізує етичність їхньої поведінки.

  Ксенія Новікова, 5 канал.

  Попередній матеріал
  В Австралії шукають винних у масшабних лісових пожежах
  Наступний матеріал
  Містами США пройшли традиційні пишні паради до Дня подяки
  Теги: