Фото nowtheendbegins.com

Британські спецслужби впізнали ісламіста, який стратив американських журналістів Фоулі і Сотлоффа

  Спецслужби Британії впізнали ісламіста, який стратив американських журналістів Джеймса Фоулі і Стівена Солтоффа.


  Як пише Mirror з посиланням на джерела у спецслужбах, вбивцею виявився жебрак, який збирав пожертви для арабських благодійних організацій на вулицях Лондона.

  Виявити ісламіста вдалося завдяки тому, що на відеозаписах страти журналістів чути голос із сильним британським акцентом. Однак особистість бойовика може не підтвердитися, якщо виявиться, що голос на відео належить не йому, я комусь іншому.

  Джихадист, який отримав прізвисько "Джон", являється одним із найбільш розшукуваних із сотень британців, що воюють в Іраку та Сирії.

  "MI5 впізнала цієї людини і знає, ким він був раніше. Він перебував під спостереженням перед тим, як покинути країну. Тоді його не рахували небезпечним, так як він просто займався збором грошей на вулиці. Як і багато інших джихадистів, він практично за одну ніч став радикалом і відправився на Близький Схід ", - повідомило джерело видання.

  Наприкінці серпня ісламісти стратили американського журналіста Джеймса Фоулі. Ісламісти заявили, що обезголовили репортера в помсту за недавні авіаудари США по позиціях "Ісламської держави" в Іраку.

  Через тиждень у мережі з'явилося відео страти ще одного американського журналіста Стівена Сотлоффа.
  Попередній матеріал
  Окупанти змушують кримчан до участі у псевдовиборах - Чубаров
  Наступний матеріал
  "Брати Гадюкіни" презентують новий альбом та збирають кошти для бійців АТО і переселенців
  Loading...