5.ua

"Брати Гадюкіни" презентують новий альбом та збирають кошти для бійців АТО і переселенців

  "Брати Гадюкіни" повертаються заради благодійності. Цієї п'ятниці у Києві легендарний гурт презентує новий альбом під назвою "Made in Ukraine". І сам альбом, і його презентація мають на меті зібрати гроші пораненим військовикам і переселенцям зі Сходу та Криму.


  Нові пісні уже викладені в інтернеті на сторінці "Братів Гадюкіних". Кошти за скачування альбому перекажуть на допомогу тим, хто через війну опинився в біді. На концерті також збиратимуть пожертви.

  Квитки на "Гадюкіних" не продаються – вхід за запрошеннями для друзів і найвідданіших фанатів. Свіжий репертуар написаний ще до війни і до Майдану – відтак, пісень на злобу дня там немає. Самі ж музиканти кажуть: себе старих і легендарних не переплюнуть, а замість покійного вокаліста Сергія Кузьмінського тепер співатимуть усі потроху. У планах також з'їздити в зону АТО і заграти нашим солдатам "Червону руту".

  Учасник гурту Павло Крохмальов пояснив усе просто: "Ми просто прийшли до висновку, що ми є професіонали і вміємо щось робити завдяки своїй професії, і можемо бути корисними".

  А от Ігор Мельничук бачить у творчості глибший сенс: "Сам альбом, він несе в собі, як мені здається, основну думку – ну, там є пісні комедійні, а є не дуже – шо Україні треба збиратись, збиратись всім людям разом. Тому шо Євросоюз не значить, шо я зможу без шенгена їхати звідси – це не є основне, а навпаки – шо люди повинні бути тут, разом, в Україні".

  Попередній матеріал
  Британські спецслужби впізнали ісламіста, який стратив американських журналістів Фоулі і Сотлоффа
  Наступний матеріал
  "Нафтогаз" вимагає від "Київенерго" Ахметова 237 млн грн боргу
  Теги:
  Loading...