24news.com.ua

Британія розпочне процедуру виходу з Євросоюзу до кінця березня 2017

  У березні вони мають представити нову стратегію розвитку Євросоюзу

  Велика Британія розпочне процедуру виходу з Євросоюзу до кінця березня 2017 року. Таку заяву зробила прем'єр-міністр країни Тереза Мей, передає "5-й канал".

  Відтоді Лондон матиме два роки, щоб залишити ЄС. Майбутнє євроспільноти без Сполученого Королівства лідери решти 27 держав обговорили у вересні, на Братиславському саміті. У березні вони мають представити нову стратегію розвитку Євросоюзу. Поки ж - готуються до переговорів із Лондоном, які можуть бути непростими.

  "Ми ще не визначили точну дату, але я вже можу сказати - Британія розпочне процедуру виходу з Євросоюзу в першому кварталі наступного року. Поки ж ми матимемо достатньо часу, щоб підготуватися до переговорів. Британці чітко вказали - вони хочуть, щоб потік людей, які прибувають з Євросоюзу, був контрольованим. І ми наполягатимемо на цьому", - сказала прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей.

  Додамо, організація за свободу пересування між країнами Британської співдружності домагається запровадження взаємного безвізу для громадян Великобританії, Канади, Нової Зеландії та Австралії

  Попередній матеріал
  Під час розгону антиурядового протесту в Ефіопії загинуло 50 людей
  Наступний матеріал
  У СБУ прокоментували події біля Гранітного: перестрілки не було
  Loading...

  Тереза Мей стала найвпливовішою людиною світу за версією Bloomberg

  "Стати ньюзмейкерами" – рецепт перемоги в інформаційній війні над РФ від Корчилави

  Тереза Мей вперше зустрілась з президентом Європейської ради

  Путін та Мей провели телефонну розмову: відомо, про що говорили – Reuters