pixabay.com

Британія про відкриття Керченського мосту: ще один приклад безрозсудної поведінки РФ

  Міністр також висловив стурбованість системними переслідуваннями національних меншин у Криму та тих, хто висловлює свою опозицію проти незаконної анексії

  Британський міністр у справах Європи Алан Дункан засудив відкриття Керченського мосту з Росії до Криму та підкреслив стурбованість щодо порушень прав людини на півострові. Про це йдеться в його заяві на сайті уряду, повідомляє "Європейська правда".

  "Крим є частиною України, а його анексія Росію є порушенням міжнародного права. Відкриття цього мосту є ще одним порушенням суверенітету України та ще одним прикладом російської безрозсудної поведінки. Ми продовжуємо працювати з партнерами, щоб протидіяти анексії, зокрема шляхом підтримки надійного пакета санкцій", – зазначено в заяві.

  Міністр також висловив стурбованість системними переслідуваннями національних меншин у Криму та тих, хто висловлює свою опозицію проти незаконної анексії.

  "Ми знову закликаємо Росію звільнити всіх українських політичних ув'язнених, які перебувають у Криму та в Росії, і забезпечити безперешкодний доступ міжнародних органів з контролю за дотриманням прав людини на півострів", – наголосив Дункан.

  Нагадаємо, 15 травня, в анексованому Криму відкрили міст через Керченську протоку для автотранспорту. Прибув туди і президент РФ Володимир Путін.

  Попередній матеріал
  Керівнику "РИА Новости Украина" оголосили про підозру в держзраді, запобіжний захід обиратимуть в Херсоні
  Наступний матеріал
  МОЗ України спростувало міф: безпечної дози алкоголю не існує

  "Ні підійти, ні познімати": будівництво Керченського мосту – повністю засекречено

  Клімкін прокоментував відкриття Керченського мосту

  Офіційно: сім компаній із Нідерландів сприяли РФ у будівництві Керченського мосту

  За сприяння в будівництві Керченського мосту: у Нідерландах сім компаній потрапили під слідство