epochtimes.com.ua

Британія підтримує Україну в "забезпеченні територіальної цілісності перед лицем російської агресії" - британське МЗС

  Велика Британія підтримує дії української влади із забезпечення її територіальної цілісності в умовах російської агресії. 


  Про це українського міністра закордонних справ Павла Клімкіна в телефонній розмові запевнив його британський колега Вільям Хейг, повідомила прес-служба британського уряду, пише "ВВС Україна".

  "Сьогодні міністр Хейг розмовляв зі своїм українським колегою, міністром закордонних справ Павлом Клімкіним. Під час розмови він запевнив у рішучій підтримці Великої Британії українського уряду й народу. Вони також обговорили практичні кроки, необхідні для встановлення миру в країні", - сказано в повідомленні.

  Після телефонної розмови британський міністр заявив: "Я запевнив пана Клімкіна в цілковитій підтримці Великою Британією права та рішучості України забезпечити свою територіальну цілісність перед лицем російської агресії".

  "Велика Британія стоїть пліч-о-пліч з європейськими партнерами в зусиллях щодо припинення насильства в Україні дипломатичними методами. Європейська рада дала зрозуміти, що ми готові запровадити подальші санкції щодо Росії, якщо вона не вживе необхідних заходів, щоб припинити військове протистояння", - підкреслив міністр.

  У зв'язку з цим він закликав Російську Федерацію "використати свій вплив на незаконні озброєні угрупування і припинити потік зброї і бойовиків у східну частину України".

  Крім того, Хейг наголосив, Росія не повинна сподіватися, що на засіданні Ради ЄС 16 липня хтось повірить, що вона нібито не здатна забезпечити безпеку власних кордонів.
  Попередній матеріал
  День у Раді: загрози, призначення і сварки за Конституцію
  Наступний матеріал
  3-й день наступу українських військ на Донбасі - кільце стискається
  Loading...