Брейвік уперше з`явився на відкритому судовому засіданні

  Норвежець Андерс Брейвік уперше з`явився на відкритому судовому засіданні. Чоловік знову визнав себе убивцею 77-х людей - в урядовому кварталі Осло та на острові Утойя.
  Втім, винним у тероризмі Брейвік себе як і раніше не вважає. Підсудний спробував змалювати себе "командувачем норвезького руху опору". Але суддя - не дозволив завершити промову. Так само обірвали і звернення Брейвіка до родичів загиблих. За даними слідства, 22 липня Андерс Брейвік у центрі Осло - підірвав бомбу, зроблену із добрив. Загинули восьмеро людей. Нападник перевдягнувся поліцейським і вирушив до молодіжного табору правлячої партії. Там - розстріляв 69 молодих активістів.

  Ейрік Курсетг’єрде, виживший: "Це тому, що я хочу бути в безпеці. Хочу побачити його, хочу вникнути, навіщо він це зробив та чому я зараз тут. Йому заборонили говорити щоб він нікого більше не злякав. Та щоб не вклав нові ідеї в голови прибічників".

  Сондре Ліндхаген Нілсен, виживша: "Я ні на що не очікую, але сподіваюся що ЗМІ не перетворять це на шоу або цирк. Зараз він нам вже не загрожує зброї в нього немає".

  Попередній матеріал
  5 моряків із захопленого піратами судна "Бліда" повертаються до України
  Наступний матеріал
  Хвиля протестів в Сирії не припиняється
  Теги: