Браун пообіцяв перевірити, як витрачали кошти британські політики

  Перевірити, як витрачали кошти британські політики за останні чотири роки, пообіцяв прем`єр Гордон Браун. Ревізію проведуть у відповідь на оприлюднені газетою "Дейлі Телеграф" заявки чиновників на відшкодування приватних витрат за рахунок бюджету. Ця публікація зчинила справжній скандал у країні.

  Виявилося, що законодавці вимагали від держави грошей на утримання будинків, тенісних кортів та навіть домашніх улюбленців. Тепер усі заявки депутатів перевірить незалежна аудиторська група. Якщо виявлять порушення - депутати відшкодують витрати. Крім того, Гордон Браун обіцяє вжити проти порушників "дисциплінарних заходів". Лідер британської опозиції - Девід Кемерон - уже запровадив обмеження для своїх однопартійців. Їм заборонили вимагати відшкодування витрат на харчі і домашнє господарство.

  Гордон Браун, Прем`єр-міністр Великої Британії: "Можливо, ми вдаємося до екстремальних заходів, але вони потрібні, тому що політики мають довести, що гідні довіри. Ми зобов`язані продемонструвати, що боремося за захист суспільних інтересів, а не особистих".

  Попередній матеріал
  Стали відомі міста, які мають шанс прийняти Євро-2012
  Наступний матеріал
  ГПУ розпорядилася доправити до суду Дурдинця силою
  Теги:
  Loading...