Стали відомі міста, які мають шанс прийняти Євро-2012

  Будуйте цивілізацію: аеропорти, дороги і готелі. Стали відомі міста, які мають шанс прийняти Євро-2012. Українська столиця точно прийматиме Євро. А от Донецьк, Львів і Харків - мають готуватися. Так вирішили на засіданні УЄФА.

  Водночас, право Києва на фінальний матч - поки що не підтвердили. Крапку у долі українських міст - УЄФА поставить лише у листопаді. До того часу - вони мають посилено готуватися: покращити ситуацію зі стадіонами, арепортами і готелями. А от у Польщі - міста-претенденти відомі достеменно. Це Гданськ, Познань, Варшава та Вроцлав. 

  Ще два польскі міста визнані резервними. На випадок, якщо не встигнуть підготуватися якісь із українських. А от в українському уряді впевнені, що Євро пройде у чотирьох українських та стількох же - польських містах. Там заявили, що повністю довіряють рішенню УЄФА.

  Іван Васюник, віце-прем`єр-міністр: "Для УЄФА цей турнір є не тільки спортивним святом, для УЄФА цей турнір є комерційним проектом, і тому знову ж таки, я не думаю що нашій стороні, українській стороні потрібно є необхідність обговорювати в детялах мотиви УЄФА щодо прийняття тих чи інших рішень".

  Попередній матеріал
  Водій машини, у якій загинув І. Пелих - здався міліції
  Наступний матеріал
  Браун пообіцяв перевірити, як витрачали кошти британські політики
  Теги:
  Loading...