Кадр із відео 1tvnet

Брати Царнаєви використовували іграшки для виготовлення бомби

  Брати Джохар і Тамерлан Царнаєви, які вважаються організаторами та виконавцями теракту під час Бостонського марафону, використовували різдвяні прикраси, іграшкові машинки та феєрверки для виготовлення вибухівки.


  Про це повідомляє агентство Associated Press з посиланням на документи прокуратури , подані до федерального суду Бостона.

  Як вказано у документах, бомби, які були використані під час марафону у Бостоні, мали досить високу технічну складність, тому не виключається, що в їх створенні Царнаєвим хтось допомагав.

  Джохар та Тамерлан Царнаєви звинувачуються у скоєнні теракту на марафоні в Бостоні 15 квітня 2013 року. Жертвами двох вибухів, які пролунали на фініші марафону, стали троє людей, понад 260 людей отримали поранення та каліцтва.

  Старший із братів, Тамерлан, був убитий під час затримання поліцією, а молодшого арештували. Суд над Джохаром Царнаєвим має початися 3 листопада.

  "Бостонському терористу", як його називають у ЗМІ, пред‘явлено звинувачення за 30 пунктами, за 17 із яких йому загрожує смертна кара.
  Попередній матеріал
  Курсанти Житомирського військового інституту продемонстрували тактичні навики
  Наступний матеріал
  В результаті зіткнень поблизу Рубіжного та Волновахи загинуло 8 українських бійців – Тимчук
  Теги:
  Loading...