Курсанти Житомирського військового інституту продемонстрували тактичні навики

  Підсумки 8-місячного навчання продемонстрували випускники військово-патріотичної школи "Поліська гвардія". Заклад відкрили торік у вересні на базі Житомирського військового інституту імені Сергія Корольова, щоб усі охочі могли на практиці опановувати військові дисципліни.


  Група озброєних людей напала на блокпост, що його охороняють військовослужбовці. За такою легендою у школі "Поліська гвардія" проходить підсумкове навчання, де майбутні офіцери перевіряють свої навички.

  Начальник кафедри Юрій Бондаренко запевнив: "Всі завдання, які були поставлені перед нашими курсантами, вони виконали".

  Впродовж навчального року 160 студентів Житомирського військового інституту імені Корольова відвідували школу "Поліська гвардія". Відточували теорію та практику ведення бою. Курсанти зізнаються: завдяки щоденним заняттям підвищили рівень тактичної підготовки та фізичної витривалості.

  За вправністю курсантів спостерігають старшокласники житомирських шкіл. Побаченим вони вражені. Дехто й собі вирішує вступити до військової школи, щоб за потреби захистити себе і державу.

  У військовому інституті констатують: студенти, котрі проходять підготовку у військово-патріотичній школі, ліпше адаптовані до навчального процесу та відмінно виконують поставлені задачі.

  Новий набір до школи "Поліська гвардія" відбудеться вже у вересні. Керівництво військового інституту наголошує: вступити до школи можуть усі охочі, навчання військовим дисциплінам тут – безплатне.

  Оксана Трокоз, Володимир Жабровець, Житомир, 5 канал.

  Попередній матеріал
  В Москві в житловому будинку стався вибух, постраждала співробітниця посольства США
  Наступний матеріал
  Брати Царнаєви використовували іграшки для виготовлення бомби