Боротьбу з педофілією серед духовенства обговорюють у Ватикані

  Боротьбу з педофілією серед духовенства обговорюють у Ватикані. Там відкрився чотириденний симпозіум за участю кількох сотень священиків та архієпископів із різних країн.

  Захід уже назвали безпрецедентним - на ньому виступають постраждалі від сексуального насильства, які рідко погоджуються говорити на публіку. Духовенство, що бере участь у симпозіумі, визнає, що церква повернулася до цієї проблеми із запізненням. Десятиріччями педофілія серед священиків замовчувалась, а винуватці - не були покарані. Тепер святий престол вимагає розробити кодекс покарань за такі злочині. Не вірять заявам Ватикану правозахисні організації, чиїх представників не запросили на нараду. 

  Марія Коллінз, жертва насильства з боку священика: "Моя головна мета - захистити дітей. Ми вже нічого не зробимо для тих людей, котрі, як і я, зазнали насильства у минулому. Але, працюючи у правильному напрямку, ми можемо запобігти таким випадкам у майбутньому. Ось головна причина,чому я взяла участь у цьому симпозиумі".

  Чарльз Шиклуна, голова комісії Ватикану із розслідувань випадків педофілії: "Наш обов’язок співпрацювати із цивільною владою у спільній боротьбі проти злочинності. І я маю на увазі повну і цілковиту співпрацю. Говорити про це мене змусила неймовірна і дуже смілива розповідь Марії Коллінз".

  Попередній матеріал
  Яєшню на люці готували у столиці за морозної погоди
  Наступний матеріал
  Нову концертну програму "Інакше" презентував у Києві лідер гурту ДДТ
  Теги: