Яєшню на люці готували у столиці за морозної погоди

  Яєшню на люці готували у столиці за морозної погоди. Таким чином фахівці з енергозбереження намагались привернути увагу влади до великих тепловтрат. За їхніми словами, щомісяця лише на одній прорваній трубі держава втрачає близько двох мільйонів гривень. Про гарячі люки за морозної погоди далі у сюжеті.

  Два яйця, алюмінева тарілка та металевий люк замість пічки. Це не курс молодого бійця. Це - перевірка тепловтрат українських труб.

  Святослав Павлюк, заступник директора Фундації Українсько-польської співпраці: "Найвища температура, яку бачить термовізер на цій кришці люка - це 79 градусів".

  На люкові - сімдесят дев`ять градусів, а під ним - ще більше. Через прориви у тепломережі - українці гріють повітря, а не помешкання - скаржиться експерт з питань енергозбереження Святослав Павлюк.

  Святослав Павлюк, заступник директора Фундації Українсько-польської співпраці: "1600 кубометрів кипятку щогодини втікає. У нас фактично кілкьість тепла на опалення будинку йде в шестеро разів більше ніж в Норвегії, країни яка за полярним колом".

  Парою з люка - експериментатор не гребує. Каже: так хоч частину тепловтрат - спрямує на користь. Вісім хвилин очікування, і яєшня готова.

  Для експериментаторів - сніданок безкоштовний. За все сплачують пересІчні споживачі.

  Святослав Павлюк, заступник директора Фундації Українсько-польської співпраці: "Всі оці гроші за смажененя яєць лежать в тарфі: куб води за котрий я плачу свої рахунки коштує 17 грн, за годину виходить 27 тисяч гривень, за день біля 600 тисяч".

  Щоб припинити тепловтратити, треба небагато - кажуть фахівці -  полагодити та утеплити труби. В уряді про застарілі теплотраси знають. Щоправда, міняти їх, визнають, задорого. Рятуватися від холоду та тепловтрат - українцям радять власними силами.

  Микола Азаров: "Дверь подьезда должна быть утеплена, что окна должны быть утеплены там должны быть ремонты проведены нормальные с мелочей начинать с мелочей".

  Азад Сафаров, Орест Пона "5 канал"

  Попередній матеріал
  Дамба Київської ГЕС спроможна витримати не лише весняну повінь
  Наступний матеріал
  Боротьбу з педофілією серед духовенства обговорюють у Ватикані
  Теги: