фото 1tv.com.ua

Біля берегів Італії виявили ще одне некероване судно з нелегалами

  Кинутий напризволяще корабель Ezadin, який повний мігрантів, але без членів екіпажу плив до берегів Європи, оглянули експерти.

  На судні побачили лише речі, які належали нелегалам – одяг та ковдри. Людей, що ледве уникли смерті, зняли з корабля і відправили до міграційного центру. Усього на борту було 360 нелегалів. Серед них – діти і вагітні жінки. Італійська преса повідомляє: більшість мігрантів – утікачі із Сирії. Вони заплатили перевізникам кругленькі суми – від однієї до шести тисяч доларів – за те, щоби в трюмі вантажного корабля потрапити до Європи. Утім, неподалік Італії команда залишила Ezadin. Якби не берегова охорона – судно врізалося б у берег.

  У Європі занепокоєні: за тиждень – це вже другий випадок за таким самим сценарієм. Під час попереднього – врятували 8 сотень мігрантів. Хто саме налагодив такий канал нелегальної міграції – з’ясовують слідчі.

  Нагадаємо, попереднє некероване вантажне судно з кількома сотнями нелегальних мігрантів пришвартували в італійському Галіполі 31-го грудня вранці.

  Попередній матеріал
  Російські терористи різко посилили атаки на донецькому напрямку
  Наступний матеріал
  Завтра українські Збройні сили отримають ще 100 бронемашин

  До берегів Італії прибуло некероване судно з нелегалами

  Новий закон США легалізує більше 5 млн. нелегальних мігрантів

  З Румунії до України екстрадовано організатора незаконного переправлення нелегалів

  Кемерон хоче референдуму про вихід з ЄС до кінця 2017-го