Більшість країн Європи завалило снігом

  Більшість країн Європи завалило снігом. Від потужного циклона потерпають Велика Британія, Німеччина, Франція, Іспанія та Польща. У цих країнах значно ускладнений рух транспорту, а від переохолодження гинуть десятки людей.

  Від сильних снігопадів, холодного вітру та ожеледиці потерпає Німеччина. Негоду спричинив потужний циклон "Дейзі". На півночі країни паралізовано рух транспорту. Сотні водіїв були змушені ночувати у заторах на швидкісних автомагістралях. Два регіони оголосили зоною стихійного лиха. Десятки населених пунктів на узбережжі та островах Балтійського моря відрізані від зовнішнього світу. У низці німецьких міст оголосили штормове попередження.

  Тімо Жедке, голова зимової служби острова Фейман: "Ситуація критична. Через негоду населені пункти залишаються знеструмленими і до них неможливо дістатися. У нас недостатньо техніки, наш транспорт не може рухатися такими засніженими автошляхами".

  Опади в Іспанії виявилися сильнішими, ніж очікували синоптики. Снігом завалило усі автономні області країни, крім Канарських островів. Вперше за 50 років сніг випав у Севільї, на півдні країни. На автошляхах -  багатокілометрові затори. Ускладнено також залізничний рух.

  У Великій Британії через неочікувані морози загинули майже 30 людей. Синоптики прогнозують, що така погода триматиметься ще 9 днів. Тим часом, ситуація дещо нормалізувалася у Франції. Там відновили рух на головних автострадах, хоча багато доріг досі не розчищені. Поступово відновлюють нормальну роботу залізниці, хоча потяги досі ходять із запізненням. В Альпах та Піренеях зберігається висока небезпека сходження лавин.

  5 канал

  Попередній матеріал
  Серед зими запрацювали водограї Полтави (репортаж)
  Наступний матеріал
  Колишній суддя Зварич знайомиться з кримінальною справою
  Теги: