Серед зими запрацювали водограї Полтави (репортаж)

  Воду у фонтанах там замінили гірляндами. Перший такий зимовий фонтан створили у місті минулого року. Він дуже сподобався полтавцям. Тож цієї зими кількість таких світлових фонтанів у Полтаві збільшили.

  Олена Орлова, 5 канал: "Зима надворі та мінус 20 на термометрі на заваді полтавським фонтанам не стануть – вирішили місцеві комунальники і замінили в них воду на електрику".

  Ідея світлових фонтанів виникла у головного інженера місцевого "Водоканалу" Анатолія Сердюка. У Полтаві саме ця структура опікується водограями. Чиновник каже, щоби прикрасити місто у такий спосіб, потрібні лише гірлянди, хороші техніки та бажання.

  Встановити світлові фонтани, як і демонтувати їх, доволі просто, каже розробник. На кожен струмінь комунальники начепили світлову гірлянду. Щовечора, щойно стемніє, працівник "Водоканалу" вмикає незвичний водограй.

  Працюють фонтани до дванадцятої ночі. Вандалізму не бояться, хоча, зазначають, прецеденти були. Тому цієї зими усі світлові фонтани за огорожею. До того ж вдень біля водограїв чергують комунальники, а вночі - міліція. Полтавцям ідея світлових фонтанів сподобалася.

  Три фонтани із гірляндами працюватимуть у Полтаві до 20 січня. Працівники "Водоканалу" обіцяють: наступної зими світловими у місті стануть мало не всі водограї.

  Олена Орлова, Павло Бабінчук, Полтава, 5 канал

  Попередній матеріал
  Масові заворушення в Індії
  Наступний матеріал
  Більшість країн Європи завалило снігом
  Теги: