Більше 150 українців 3 доби не можуть вилетіти з Єгипту

  Більше півтори сотні українських туристів вже третю добу залишаються в єгипетській Хургаді. Людей мали доправити до України ще у вівторок, проте – рейс скасували за невідомих причин. Про це "5 каналу" повідомили родичі відпочиваючих.

  Ольга, родичка туристів: "Вчора після 12-ї години до них ніхто з представників "Анекс-Тура" не з’явився, вони нічого не знають. Донька говорить, що серед туристів вже якась така міні-паніка. Ну якщо такий форс-мажор, то чому він так повільно вирішується? У деяких вже відпустка закінчилася. Ну і, скажімо, побутові умови - ну от сьогодні вони спали, діти й батьки - удвох на полуторній кроваті. Не дуже це зручно, враховуючи, що стан знервований".

  Туристична компанія "Анекс-Тур" не виходить на контакт із туристами та не коментує причини затримки. Немає коментарів й від авіакомпанії "Ютейр-Україна", літак якої не зміг вилетіти. Українське посольство в Єгипті повідомило, що в Хургаду відправили фахівців, які мають відремонтувати літак, утім, коли саме це станеться - не уточнюють.

  Попередній матеріал
  У Львові стартував велопробіг "Шляхами пригод бравого вояка Швейка" [відео]
  Наступний матеріал
  У США судять солдата за вбивство 16-х мирних афганців
  Теги: