У Львові стартував велопробіг "Шляхами пригод бравого вояка Швейка" [відео]

  У Львові стартував восьмий міжнародний велофестиваль "Шляхами пригод бравого вояка Швейка". Захід приурочили до 130-річчя з дня народження автора сатиричного роману про Швейка, Ярослава Гашека.

  До Львова приїхали перші тридцять учасників заходу. Загалом, участь у ньому візьмуть велосипедисти із шести країн і на фініші їх буде вже 100. Серед них є як новачки, так і ветерани велоспорту. Сьогодні учасники заходу зустрілися біля пам’ятника Швейку і поїхали колоною на Ринкову площу. Кажуть, то розминка перед маршрутом у понад вісімсот кілометрів. Завтра вони вирушать зі Львова до Відня. За десять днів велосипедисти проїдуть територією Польщі, Словаччини, Угорщини та Австрії.

  Сергій Кустов, актор: "На війні паскудніші бували дороги. І я їздив. Така ситуація. Ну, якщо ці люди думають, що дороги погані, думають, що вони на війні - то хай такі дороги будуть".

  Анатолій Яремчишин, організатор фестивалю: "Ми маємо таку домовленість з нашими партнерами – клубами з інших країн – що люди будуть приєднуватися під час нашої поїздки, під час маршу нашого велосипедного, в тих країнах, в яких будемо на той час".

  Попередній матеріал
  Залишки Берлінського муру продадуть з аукціону
  Наступний матеріал
  Більше 150 українців 3 доби не можуть вилетіти з Єгипту
  Теги: