Кордон України із білоруссю
Кордон України із білоруссю 24tv.ua

білоруські військові аеродроми й залізницю готують для приймання військ – Генштаб ЗСУ

  Читайте по-русски
  Ці об'єкти розташовані за 25-50 км від кордону з Україною

  білоруські військові аеродроми та залізницю готують для приймання військ, заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов.

  На Волинському, Житомирському та Київському напрямках ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено. Проте агресор не полишає спроб втягнути білоруський народ у війну для втілення своїх загарбницьких намірів, сказав Громов.

  За його словами, на військовому аеродромі Лунинець зс рб (50 км від держкордону з Україною) тривають заходи з розбудови аеродрому, ремонту казарм, гуртожитків, складів тощо. Все це вказує на ймовірні наміри тривалого використання цього летовища, зокрема й підрозділами зс росії.

  Такі інженерні роботи проводяться і на території аеродрому Зябрівка (25 км від держкордону з Україною). Тут дислокується зенітно-ракетний дивізіон С-400 та радіолокаційні станції країни-агресора. А в районі м. Осиповичі (180 км від держкордону з Україною) зафіксовані елементи ракетного дивізіону "Іскандер".

  "Тривають заходи щодо перевірки та підготовки білоруської залізниці для перевезення військ. Також, за наявною інформацією, під керівництвом осіб з пвк "вагнера" (рф) триває підготовка співробітників приватного охоронного підприємства "гарт-сервіс" (рб)", – зазначив бригадний генерал Олексій Громов.

  Читайте також: Відпрацьовують визволення захоплених територій: війська білорусі почали навчання біля кордонів з Україною та Польщею

  Попередній матеріал
  Сенат США підтримав законопроєкт про надання допомоги Україні на $12 млрд
  Наступний матеріал
  США готуються забезпечити ЗСУ сучасними танками – сенатор
  Loading...