Фото informator.su

Біля кордону з Україною перебуває 200 російський танків – Сергеєв

  Представник України в Радбезі ООН Юрій Сергеєв повідомив, що Росія зосередила біля кордонів з Україною артилерію, установки "Град" і близько 200 танків.


  Як розповів спейпред України при ООН в інтерв‘ю "Голосу Америки", біля кордону проводять спільні навчання групи військ Західного і Південного військових округів РФ.

  "З південно-східного боку ми помітили велике скупчення артилерії, танків і особового складу з Центрального і Північного округів, а також танки, артилерію і установки "Град" - дуже небезпечну зброю, яку використовували в Чечні", - цитує Сергеєва ВВС Україна.

  За словами дипломата, Росія намагається надати легітимного характеру "своїй можливій агресії, як це сталося, наприклад, в Абхазії чи в Криму, де вони підтримали невелику групу сепаратистів, які захопили владу і парламент".

  Раніше сьогодні повідомлялося, що постпред Росії при ООН Віталій Чуркін заявив, що в разі необхідності  Росія має міжнародно-правові підстави для введення "миротворців" в Україну.

  Напередодні Міноборони РФ оголосило про початок масштабних військових навчань біля українського кордону у зв'язку із подіями на Сході України.
  Попередній матеріал
  Словаччина зможе забезпечити газом Україну на половину
  Наступний матеріал
  S&P знизило кредитний рейтинг Росії