Фото grani.lv

S&P знизило кредитний рейтинг Росії

  Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's знизило довгостроковий кредитний рейтинг Росії в іноземній валюті до з "BBB" до "BBB-" з негативним прогнозом.


  Як повідомляє Agence France-Presse, зниження кредитного рейтингу S&P пояснило відтоком капіталу з Росії в першому кварталі 2014 року і скороченням можливостей по залученню фінансування на зовнішніх фінансових ринках.

  "Ми вважаємо, що складна геополітична ситуація між Росією і Україною може призвести до додаткового істотного відтоку як іноземного, так і локального капіталу з російської економіки, підірвавши і так вже слабкі перспективи зростання", - відзначає рейтингове агентство.

  Довгостроковий рейтинг в національній валюті був знижений до "BBB " з "BBB+". Короткостроковий рейтинг в іноземній валюті агентство знизило до "A-3", аналогічний рейтинг за національною шкалою - підтвердило на рівні "A-2".

  Наприкінці березня агентство Fitch також змінило прогноз по Росії зі "стабільного" до "негативного". В агентстві пояснили перегляд рейтингів потенційним впливом санкцій на російські економіку і діловий клімат.

  Попередній матеріал
  Біля кордону з Україною перебуває 200 російський танків – Сергеєв
  Наступний матеріал
  Кабмін збирається на позачергове засідання
  Loading...