Безробіття
Безробіття відкриті джерела

Безробіття у США сягнуло рівня часів Великої Депресії – ЗМІ

  Читайте по-русски
  За даними фахівців, наразі зростання рівня безробіття вдалося зупинити

  Економічна криза, спричинена пандемією коронавірусу, як і сама інфекція, сильно вдарила по державах, зокрема й тих, які мають найбільш розвинуті економіки. Так, за інформацією ЗМІ, у США за час карантину роботу втратили близько 40 мільйонів громадян.

  Повідомляється, що рівень безробіття у США за час карантину зріс до 15% – і цей показник називають рекордним. Зокрема, чимало американців та емігрантів втратили роботу через банкрутство компаній. При цьому джерела зазначають, що розраховувати на грошову допомогу по безробіттю можуть лише легально працевлаштовані особи.

  За даними фахівців, зростання рівня безробіття вдалося зупинити. Однак значна частина людей, що мешкають у США, досі бідкається без заробітку: виявляється, працевлаштуватися сьогодні в Америці майже неможливо.

  "Схоже, ми стабілізувались, і рівень безробіття не зростає. Та погані новини у тім, що 15 відсотків – це високий рівень безробіття для Америки. У нас не було такого з часів Великої Депресії 30-х років", – наводять ЗМІ слова економіста Пола Майкла Ромера.

  Критична ситуація через карантинні обмеження склалася і на ринку праці в Україні. Як повідомляють джерела, щодня на облік у Державну службу зайнятості стають понад 3 тисячі громадян, які втратили роботу. Та на відміну від США чи більшості країн Європи, наша держава не підтримує роботодавців, які намагаються зберегти робочі місця навіть зазнаючи при цьому немалих збитків.

  Попередній матеріал
  Окупанти 8 разів порушували "режим тиші" на Донбасі
  Наступний матеріал
  "Копів намагалися задути газом": у Києві неподалік від "Жовтня" сталася стрілянина
  Теги:
  Loading...