Фото politikus.ru

Без сюрпризів. В Сирії президентом переобрано Башара Асада

  За результатами президентських виборів у Сирії головою країни було переобрано Башара Асада.  Як заявив голова парламенту країни, діючий президент переміг зі значним результатом – 89% голосів виборців.

  Зазначається також, що явка виборців склала 73%.

  Між тим, лідери країн-членів G7 вже заявили, що не визнають голосування, яке ще до його початку було назване фарсом.

  Хоча у Асада було двоє конкурентів – вперше більш ніж за 50 років вибори проходили на альтернативній основі, - однак вони займали теж провладну позицію і ніхто не сумнівався у перемозі Асада.

  Вибори, які були продовжені на один день через низьку явку, пройшли лише в тих регіонах, які контролюються урядовими військами.

  Президентський пост Асад займає із липня 2000 року. Він був назначений президентом після смерті його батька Хафеза Асада, що правив країною майже 30 років.

  Хоча більшість країн критично поставилися до цих виборів, союзники сирійського режиму – Росія, Північна Корея та Іран – навіть надіслали своїх спостерігачів.

  У Сирії вже більше трьох років триває громадянська війна. Її жертвами, за оцінками правозахисників, стали понад 160 тисяч людей, близько двох мільйонів сирійців стали біженцями.

  Попередній матеріал
  На Волині журналісти посадили "Алею миру" та планують висадити фруктовий сад
  Наступний матеріал
  Порошенко не планує зустрічі з Путіним, але й не виключає її
  Теги: