5.ua

На Волині журналісти посадили "Алею миру" та планують висадити фруктовий сад

  Напередодні Дня журналіста та Дня працівників видавництв відбулася спільна акція журналістів та місцевих чиновників, які посадили дерева та назвали їх "Алея миру".
  Про це 4 червня повідомили у Волинській облдержадміністрації.

  "З нагоди свята медійники, книговидавці, книгорозповсюджувачі та представники влади посадили дерева біля Луцького правознавчого ліцею з посиленою фізичною підготовкою", - повідомили у Волинський ОДА.

  Глава ОДА Григорій Пустовіт зазначив, що "захід мав на меті згуртувати волинських медійників, книговидавців, книгорозповсюджувачів, усіх майстрів слова і продемонструвати усій Україні, що ми  - єдиний народ".

  «Нехай ця Алея миру буде символом політичної толерантності, об’єднання Заходу і Сходу України, прагненням нашого народу до миру і спокою в державію. Маю надію, що ці дерева приноситимуть затишок і спокій. Ми саджаємо їх з мрією  про мир на нашій землі, яка понесла вже багато втрат», - підкреслив він.

  Учасники акції висловив надію, що подібні акції стануть традиційними та запропонував наступного року посадити у місті цілий фруктовий сад.
  Попередній матеріал
  У нічних перестрілках знищено мікроавтобус терористів - Тимчук
  Наступний матеріал
  Без сюрпризів. В Сирії президентом переобрано Башара Асада
  Теги: