Фото evromaidan2014.com

Берлусконі спровокував новий скандал

  Колишній прем‘єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі спровокував скандал, звинувативши німців у тому, що для них начебто "ніколи не існували концентраційні табори".


  Як повідомляє DW, Виступаючи в рамках передвиборної кампанії перед прибічниками партії "Вперед, Італіє" Берлу сконі, якому заборонено обіймати політичні посади, не підбираючи слів критикував кандидата на посаду президента Єврокомісії, члена Соціал-демократичної партії Німеччини Мартіна Шульца. При цьому він не поцурався одночасно зачепити і всіх земляків політика, закинувши німцям, що для тих начебто "ніколи не існували концентраційні табори".

  Після цього випадку німецькі соціал-демократи звернулися до канцлера Німеччини Ангели Меркель із вимогою втрутитися в ситуацію. При цьому мовчання лідера християнських демократів, а також її колеги Горста Зеегофера, голови сестринської партії - баварського Християнсько-соціального союзу (ХСС) - у соціал-демократів назвали скандальним.

  Відмітимо, сьогодні 77-річний екс-прем‘єр мав приступити до соціальних робіт, назначених йому у якості покарання за ухилення від сплати податків. Але в будинку догляду за літніми людьми, в якому екс-прем’єр має працювати, повідомили, що чекати на перший робочий день Берлусконі доведеться ще кілька днів.
  Попередній матеріал
  Україна виконує Женевські домовленості – посол США
  Наступний матеріал
  Слідство відпрацьовує чотири основні версії замаху на Кернеса – прокуратура
  Теги:
  Loading...