5.ua

Слідство відпрацьовує чотири основні версії замаху на Кернеса – прокуратура

  Слідство відпрацьовує чотири основні версії замаху на Харківського міського голову Геннадія Кернеса.


  Про це під час брифінгу повідомив заступник прокурора Харківської області Костянтин Турков, повідомляє УНІАН.

  За його словами, розглядаються наступні версії: 1) злочин, пов’язаний з професійною діяльністю мера; 2) злочин, пов`язаний із діяльністю Кернеса та його оточення в комерційній сфері; 3) версія, пов’язана з особистими неприязними стосунками мера; 4) версія, яка може походити з протистояння сепаратистським настроям у Харкові з боку Кернеса.

  "Це версії, які носять основний характер. По мірі розслідування, отримання певних даних, ці версії можуть конкретизуватися", - сказав прокурор.

  За його словами, на цей час жодна з версій ще не відпрацьована, відпрацювання тільки розпочалося.

  Прокурор зазначив, що на місці замаху була виявлена вогнепальна зброя, однак чи з цієї зброї був зроблений постріл у Кернеса встановить експертиза. За словами Туркова, мова йде про одне вогнепальне поранення мера, однак загальна кількість пострілів, які були зроблені під час замаху, буде встановлена під час розслідування.

  Він додав, що на цей час встановлено та опитано 35 осіб, які "якимось чином мають відношення до обстановки місця події". "Опитування продовжуються, поки що будь-якої інформації, яка заслуговує уваги слідства, не добуто", - додав Турков.

  Нагадаємо,  28 квітня, невідомий з вогнепальної зброї важко поранив Геннадія Кернеса. Він отримав складне поранення грудної клітини та черевної порожнини. Його прооперували в харківській лікарні невідкладної допомоги. За словами хірурга, який оперував Кернеса,загроза для життя пацієнта ще залишається.

  Вночі, 29 квітня Кернесаперевезли на лікування в Ізраїль.
  Попередній матеріал
  Берлусконі спровокував новий скандал
  Наступний матеріал
  Ми всі мавпи. Кличко з'їв банан на підтримку акції проти расизму