Батько "тулузького стрільця" судитиметься з урядом Франції за смерть сина

  Батько "тулузького стрільця", який застрелив трьох дітей і чотирьох дорослих, збирається позиватися до уряду Франції. Він звинувачує правоохоронців у смерті свого сина.

  На думку Мера-старшого, Франція мала всі можливості, щоби заарештувати Мохаммеда, а не вбивати його під час штурму. Він пообіцяв найняти кращих адвокатів і працювати все життя, щоби сплатити за їхні послуги. Міністр закордонних справ Ален Жюппе у відповідь заявив - "Якби я був батьком такого монстра, я би мовчав і соромився". Тим часом, французьке бюро телеканалу "Аль-Джазіра" заявило, що отримало поштою флеш-картку із відеозаписом убивств, скоєних в Тулузі та Монтобані. Тепер редакція вирішує, чи оприлюднювати його.

  Ніколя Саркозі, президент Франції: "Я з обуренням дізнався, що батько вбивці сімох людей хоче позиватися до уряду Франції через смерть свого сина. Не забувайте, що ця людина зняла на відео свої злочини і навіть потурбувалася про те, щоби відправити запис на телебачення. Я звертаюся до керівництва всіх телеканалів із проханням жодним чином не оприлюднювати це відео".

  Попередній матеріал
  В Казахстані судять учасників заворушень у Жанаозені
  Наступний матеріал
  В Одесі просто неба покажуть класичну кінострічку Чарлі Чапліна
  Теги: