Фото interpolit.ru

Баррозу відповів Путіну та його вимогу змінити Угоду про асоціацію ЄС та України

  Президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу направив президенту РФ Володимиру Путіну листа відповідь на його листа, в якому той вимагав змінити положення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.


  "Хочу скористатися цією можливістю, щоб підкреслити, що Угода про асоціацію залишається двосторонньою угодою і що, відповідно до міжнародних стандартів, будь-які зміни до неї можуть вноситися тільки за запитом однієї зі сторін і за згодою іншої сторони, відповідно до механізмів, передбачених у тексті і відповідних внутрішніх процедур сторін", - йдеться у листі, текст якого розповсюдила у середу, 1 жовтня, прес-служба Єврокомісії.

  Баррозу привітав рішення представників Єврокомісії, України та Росії на рівні міністрів 12 вересня цього року, в ході якого було прийнято рішення відкласти на рік тимчасове застосування торговельної частини Угоди про асоціацію з Україною з одночасним продовженням автономних торгових заходів для України, що полягають у скасуванні імпортних мит на українські товари.

  Він також зазначив, що Єврокомісія готова продовжити співпрацю з Росією в питаннях боротьби з можливими негативними наслідками для російської економіки від зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.
  Попередній матеріал
  Екс-генпрокурора закидали тортами
  Наступний матеріал
  Міністра охорони здоров'я усунули від виконання обов'язків
  Теги:
  Loading...