slovoidilo.ua

Міністра охорони здоров'я усунули від виконання обов'язків

  Відсторонити від виконання обов'язків міністра охорони здоров'я Олега Мусія, а його заступника Руслана Салютіна – звільнити вирішив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.


  Приводом стала провальна кампанія із закупівлі Міністерством охорони здоров'я ліків на державні кошти. Як з’ясувалося, план закупівель виконаний лише на чверть. Яценюк запевнив, що нагадував міністру про виконання цієї програми щомісяця.

  "Я давав персонально десятки доручень на засіданні уряду, на наших нарадах. Я так дивлюсь, що погано чути. Тому я уряду пропоную наступне рішення: Міністра охорони здоров’я – відсторонити, першого заступника – зняти з посади. Міністерству, разом з Мінфіном, відповідно до закону – 21 день на завершення процедур закупівлі", – заявив Арсеній Яценюк.

  За даними прес-секретаря прем'єр-міністра Ольга Лапо, яку цитує "Укрінформ", за це рішення проголосували всі члени уряду, троє утримались, проти не було нікого. Також Лапо поінформувала, що виконання обов'язків міністра охорони здоров'я покладено на заступника міністра - керівника апарату Василя Лазоришинця.

  Також під час засідання уряду Арсеній Яценюк закликав силові структури пришвидшити подання списків учасників АТО до Міністерства праці та соцполітики. За даними профільного міністра Людмили Денісової, статус учасника бойових дій офіційно отримали лише 152 людини – оскільки саме така кількість документів надійшла до відомства.

  Попередній матеріал
  Баррозу відповів Путіну та його вимогу змінити Угоду про асоціацію ЄС та України
  Наступний матеріал
  Коломийські школярі почали акцію для підтримки бійців АТО
  Теги:
  Loading...