pravda.ru

Байден вітає рішення Яценюка заморозити соцвиплати в зоні АТО

  Віце-президент США Джо Байден привітав рішення українського прем'єр-міністра Арсенія Яценюка тримати на депозиті пенсії та інші соцвиплати громадянам, які перебувають на неконтрольованих українською владою територіях Донбасу.


  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на реліз Білого дому про телефонну розмову двох політиків.

  Сторони вважають можливим відновлення соцвиплат тоді, коли Росія створить для цього необхідні умови.

  "Лідери двох країн закликали Росію негайно створити безпечні умови, які дозволили б забезпечити доставку гуманітарної допомоги українським урядом і відновити виплату соціальних платежів жителям, які знаходяться на територіях, контрольованих сепаратистами, на додаток до виконання умов, які Росія погодилася виконувати в мінських домовленостях від 5 вересня", – сказано в повідомленні.

  Також Байден і Яценюк обговорили необхідність виведення російських військ і важкого озброєння, звільнення українських заручників, повернення контролю над кордоном України, а також допуску місії спостерігачів ОБСЄ до розміщення вздовж російсько-українського кордону.

  Крім цього, обговорювалося мародерство з боку проросійських бойовиків у східних регіонах, зокрема збройні пограбування банкоматів та інкасаторських машин.
  Попередній матеріал
  Путін виступає із зверненням до Федеральних зборів Росії
  Наступний матеріал
  У Швейцарії обрали нового президента