Багатотисячні мітинги тривають у столиці Ємену

  Вуличні протести тривають у Ємені. У середмісті столиці зібралися десятки тисяч людей, тут одночасно і прибічники, і противники чинного президента.

  За прикладом Тунісу та Єгипту, опозиціонери вимагають відставки глави держави. Алі Абдулла Салех править Єменом уже 33 роки. Після початку протестів він пообіцяв на наступний термін не висуватися. Однак найближчі вибори у країні - лише за два роки, а опозиція вимагає негайної зміни влади. Ємен - одна із найбідніших країн регіону, її роздирають політичні та етнічні суперечки. Велику підтримку мають радикальні ісламісти. На руках у населення - багато зброї, а тому мирний характер протестів є несподіваним.

  Монавар аль Хмаді, опозиціонер: "Нам набридли обіцянки! Скільки можна чекати? Ми довго терпіли утиски та голод, сподіваючись, що уряд зверне на нас увагу. Але - так  і не дочекалися".

  Абдулла аль Окад, учасник про-урядового мітингу: "Звертаюся до усіх опозиціонерів: погляньте, до чого призвели заворушення і насильство в інших арабських державах, в Єгипті та Тунісі! Закликаю усіх єменців до миру!"

  Попередній матеріал
  Президент підписав закон про доступ до інформації
  Наступний матеріал
  Ситуація в Каїрі залишається вкрай напруженою
  Теги: