5.ua

Азербайджанський політик погрожує відрізати вухо Жириновському

  Лідер азербайджанської партії "Сучасний Мусават" Хафіз Гаджієв пригрозив відрізати вухо росіянину – лідеру ЛДПР Володимиру Жириновському. Приводом для погроз стали міркування Жириновського про Азербайджан, які Гаджієв вважає образливими. Про це повідомляє Лента.ру з посиланням на Haqqin.az.

  "За ці образи я особисто йому вухо відріжу. А хто не може гідно відповісти Жириновському, самі уподібнюються йому", - заявив азербайджанський політик. Більш докладно про свої наміри він не повідомив.

  Раніше, в 2013 році, Хафіз Гаджієв оголосив нагороду за відрізання вух азербайджанському письменнику Акраму Айліслі (що зазнав критики у себе на батьківщині за роман "Кам'яні сни", присвячений взаєминам азербайджанців і вірменів).

  А зараз невдоволення Гаджиєва викликав нещодавній виступ Жириновського в Держдумі. Лідер ЛДПР тоді вирішив пояснити значення слова "Азербайджан".

  "Що таке Азербайджан? Я вам російською мовою перекладаю. Азер - це Хезер денизи, тобто Каспійське море, баджа - край. Тобто це люди, що живуть на березі Каспійського моря. По-російськи - каспийцы. Що це, національність, чи що? Це люди, які там живуть", - заявив він.

  На слова Жириновського відреагував і Всеросійський азербайджанський конгрес. Він направив листа до Держдуми, в якому зажадав, щоб виступ лідера ЛДПР розглянула депутатська комісія з етики.

  Попередній матеріал
  Українець переміг у першому поєдинку матчу Кубка Девіса
  Наступний матеріал
  "Регіонали" планують якнайшвидше вигнати Тігіпка зі своєї партії