5.ua

Українець переміг у першому поєдинку матчу Кубка Девіса

  В шведському місті Мальме завершився перший поєдинок матчу Кубка Девіса Швеція-Україна, в якому наш спортсмен Сергій Стаховський виграв у шведа Йохана Брюнстрема в п'яти сетах. Про це 4 квітня повідомляє офіційний сайт турніру.

  Матч з опонентом, який є 4-м номером у складі збірної Швеції і не входить в рейтинг-лист Асоціації тенісистів-професіоналів в одиночному розряді, вийшов для Стаховського несподівано складним. Він тривав більше чотирьох годин і суперники провели на корті всі п'ять сетів.

  Вигравши перші два сети з однаковим рахунком 6:4 українець потім віддав ініціативу супернику, за що поплатився програшем наступних двох партій - 5:7, 3:6. П'ятий сет перетворився на справжній трилер, який тривав 24 гейми. Брюнстрем, що не має ніякого досвіду гри на рівні професіоналів, боровся до кінця, дозволивши українцю виграти з рахунком 13:11. Таким чином, рахунок в матчі Швеція - Україна став 0:1. У ці хвилини в Мальме починається другий поєдинок, в якому Україну представлятиме Артем Смірнов.

  Попередній матеріал
  Українські "терористи", яких затримали в Росії, виявилися звичайними заробітчанами
  Наступний матеріал
  Азербайджанський політик погрожує відрізати вухо Жириновському
  Loading...