5.ua

Азаров закликав РФ максимально використовувати усі можливості ЗВТ, розвиваючи українсько-російське співробітництво

  Після зустрічі прем’єрів віч-на-віч розпочалося засідання комітету з економічних питань в рамках міждержавної російсько-української комісії.

  Одна з найголовніших тем: заплановане підписання у листопаді Україною Угоди про Асоціацію. Український прем’єр наголосив, між країнами є спірні питання, які необхідно вирішити. І закликав Росію максимально використовувати усі можливості зони вільної торгівлі, розвиваючи українсько-російське співробітництво. Тим паче, що євроінтеграція України негативно на це не впливатиме. Водночас, Дмитро Медведєв наголосив, що країнам необхідно проаналізувати усі можливі наслідки.

  Дмитро Медведєв, прем’єр-міністр Росії:«Вскоре торговоекономическая политика Украины в правовом и практическом плане будет в большей степени естественно сообразовываться с политикой Европейского Союза. Нам нужно проанализировать все те последствия, которые создаст документ, который будет подписан и как именно применить, к нашему двустороннему сотрудничеству с тем, чтобы не увеличить риски работы на наших рынках».  

  Попередній матеріал
  Яценюк: Чинне законодавство дозволяє відправити Тимошенко на лікування за кордон [відео]
  Наступний матеріал
  ЦВК відмовила КПУ в реєстрації чергової заявки на проведення референдуму щодо МС
  Теги:
  Loading...