5.ua

Яценюк: Чинне законодавство дозволяє відправити Тимошенко на лікування за кордон [відео]

  Чинне законодавство дозволяє відправити Юлію Тимошенко на лікування за кордон. Про таке заявив лідер парламентської фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк. Під час відвідин колишньої прем’єрки у харківській лікарні «Укрзалізниці» політик також наголосив, що законодавчі пропозиції щодо лікування Тимошенко за межами України має озвучити президент.  

  Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщина»: «Готовий ще раз наполягати на тому, що норма закону України "Основи законодавства України про охорону здоров’я", яка визначає право громадян на отримання медичної допомоги за кордоном, розповсюджується на Юлію Володимирівну також. І тому зараз вести юридичну дискусію про доцільність введення нового закону є сумнівною».

  А от Арсенія Яценюка, Олександра Турчинова, Сергія Соболєва і Григорія Немирю тюремники вдень пустили на побачення до ув'язненої Юлії Тимошенко і попередили, триватиме зустріч не більше чотирьох годин. Наразі, кореспонденти «5 каналу» чекають на закінчення зустрічі, аби розпитати опозиціонерів про подробиці побачення із ув’язненою.

  Попередній матеріал
  Квасневський виступив на міжнародній конференції «Угода про асоціацію між Україною та ЄС та про ЗВТ» [відео]
  Наступний матеріал
  Азаров закликав РФ максимально використовувати усі можливості ЗВТ, розвиваючи українсько-російське співробітництво
  Теги:
  Loading...