taggerd.su

Автор петиції про приєднання Латвії до Росії отримав тюремний строк

  Сам автор заявив, що ця петиція не має ніякого значення, і її варто сприймати як жарт

  Автор інтернет-петиції про приєднання Латвії до Росії Максим Коптелов отримав реальний тюремний строк. Про це повідомляє видання Delfi.

  Згідно з рішенням суду Риги, найближчі шість місяців Коптелов проведе за ґратами. За словами адвоката Коптелова Ілони Булгакової, повне рішення суду буде доступне 11 березня, після чого воно обов'язково буде оскаржене, оскільки, на її думку, це "ганьба для Латвії".

  Згідно з матеріалами справи, Максим Коптелов розмістив в інтернеті петицію, яка й досі доступна у мережі: "Звернення до всіх жителів Латвії! Збір підписів за входження Латвії до складу Російської Федерації". Підсудний закликав користувачів інтернету на конкретному сайті підписуватися за висунуту ним ініціативу. Сам автор вказав, що ця петиція не має ніякого значення, і її варто сприймати як жарт.

  За інформацією видання, Максим Коптелов був знайдений навіть незважаючи на те, що він "використовував інтернет-мережі, що знаходяться поза територією Латвії".

  Як повідомляв 5.ua, у квітні 2014 року петиція щодо визнання Росії "спонсором тероризму" з’явилася на сайті Білого дому

  Попередній матеріал
  Україна визначила транзитні маршрути для російських фур (карта)
  Наступний матеріал
  Експерт: Однією з найбільших проблем України є відсутність плану дій з деокупації Криму

  Петиція до Обами про звільнення Тимошенко набрала 100 тис. голосів

  Петиція з вимогою запровадити санкції проти української влади з’явилася на сайті Білого дому

  Майже половину необхідних підписів зібрала петиція до Білого дому з проханням допомогти українському народу мирно змістити чинний уряд