Австрія
Австрія Shutterstock

Австрія зачиняється на карантин: хто зможе потрапити до країни

  Читайте по-русски
  У посольстві зазначили, що українці можуть в’їхати до Австрії, якщо мають поважні причини

  Через запроваджений на території Австрії локдаун із 22 листопада поїздки до Австрії з туристичною метою є неможливими. Про це повідомляється на сторінці Посольства України в Австрії.

  "Починаючи з 22 листопада 2021 року на території Австрії діє загальнодержавний карантин для усіх категорій громадян (вакциновані/невакциновані). Через закриття готелів, хостелів, торгових центрів, кафе та ресторанів поїздки до Австрії з туристичною метою є неможливими", – йдеться у повідомленні.

  У посольстві зазначили, що українці можуть в’їхати до Австрії, якщо мають поважні причини (відвідування родичів, лікування, сімейні обставини, службові поїздки, весілля, похорон тощо).

  Для таких осіб в’їзд без реєстрації та без карантину можливий із сертифікатом про повну вакцинацію однією з визнаних в країні вакцин, якщо остання вакцинація, необхідна для повної імунізації, була зроблена більше ніж за 14 днів до в’їзду. Сертифікат про вакцинацію вважається дійсним тільки 9 місяців після останньої дози вакцинації.

  Також можна в’їхати без карантину з підтвердженням про одужання після захворювання на COVID–19 (медична або офіційна довідка про те, що інфекція була подолана за останні 180 днів, оформлена англійською або німецькою мовами). При цьому, медична довідка про наявність нейтралізуючих антитіл більше не вважається доказом перенесеної хвороби.

  При цьому, як поінформували в українському посольстві, сертифікати вакцинації/одужання у додатку "Дія", паперові сертифікати з порталу "Дія" з QR–кодом та паперові свідоцтва від сімейного лікаря (т.зв. жовтий сертифікат) визнаються австрійською стороною, однак, вони мають бути оформлені виключно англійською або німецькою мовою із зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

  Австрія визнає такі вакцини: Comirnaty (INN) від BioNtech/Pfizer; Vaxzevria COVID–19 Vaccine AstraZeneca / Covishield від Serum Institute of India; COVID–19 Vaccine Janssen від Johnson & Johnson; mRNA–1273 Covid–19 Vaccine від Moderna; Sinopharm / BIBP SARS–CoV–2 Vaccine (Vero Cell), Inactivated, Sinovac–CoronaVac vaccine.

  Нагадаємо, Австрія першою в Європі зробить обов'язковим щеплення від коронавірусу.

  Попередній матеріал
  Український боксер Далакян захистив чемпіонський титул WBA у найлегшій вазі
  Наступний матеріал
  Туман, дощі та мокрий сніг: до якої погоди готуватися на початку тижня
  Loading...
  Респіратори замість масок: Австрія продовжила суворий карантин

  Респіратори замість масок: Австрія продовжила суворий карантин

  Австрія запроваджує третій локдаун

  Австрія запроваджує третій локдаун

  В Австрії послаблять карантин перед різдвяними святами – які обмеження діятимуть

  В Австрії послаблять карантин перед різдвяними святами – які обмеження діятимуть