Авіаперевізник "Квантас" судитиметься з "Ролс-Ройс"

  Авіа-компанія проти авто-концерну. Австралійський авіаперевізник "Квантас" судитиметься з британською компанією "Ролс-Ройс". Саме вона виготовляє двигуни до Аеробусів - триста вісімдесятих.

  На початку листопада одне з таких суден здійснило аварійну посадку на індонезійському острові Батам. Причина - вибух в одному з чотирьох двигунів, сконструйованих концерном "Ролс-Ройс". Приземлення було успішним - ніхто з пасажирів та екіпажу не постраждав. Але польоти "А-триста вісімдесятих" автралійська компанія скасувала до виявлення причин займання. Під час розслідування з`ясувалося, що двигун був встановлений з порушенням правил. Це призвело до витоку масла, а згодом і вибуху. Тепер австралійський авіперевізник вимагає через суд у британського автоконцерну компенсацію за тривалу затримку літаків. 

  Олівія Вірт, речниця "Квантас": "Ми на стадії переговорів із компанією "Ролс-ройс" уже два дні. Звичайно, ми обговорюємо усі фінансові та експлуатаційні втрати. Адже це вплинуло на бізнес, і цілком нормально, що ми хочемо компенсації усіх збитків".

  Попередній матеріал
  На Балканах найбільша за сто років повінь [сюжет, відео]
  Наступний матеріал
  Китайський експрес встановив рекорд швидкості [відео]
  Теги: