Авіакатастрофа у Нідерландах - 9 людей загинули

  Авіакатастрофа у Нідерландах. Дев`ятеро людей загинули в результаті аварії Боїнгу "Турецьких Авіаліній", який летів зі Стамбула з більш ніж сотнею людей на борту. Понад п`ятдесят людей поранені, з них половина - у серйозному стані.

  Така офіційна інформація, яку повідомили представники аеропорту Схіп-хол. Лайнер розбився у полі неподалік летовища під час заходу на посадку. Сталося це об одинадцятій тридцять ранку. Раніше з місця події повідомляли вкрай суперечливу інформацію. Спершу говорили, що жертв взагалі немає.

  Боїнг сімсот-тридцять сім турецьких авіаліній розбився, коли намагався здійснити посадку в аеропорту Схіпхол в Амстердамі. Судно розвалилося на три частини після удару об землю за кілька сотень метрів від зльотної смуги. Після падіння літак не зайнявся. Більшість постраждалих перебували у хвостовому відсіку лайнера. За різними даними на борту літака були від ста тридцяти семи до ста сорока трьох людей. Перед вильотом зі Стамбула жодної інформації про проблеми із Боїнгом не було. Технічний контроль лайнер востаннє проходив у грудні минулого року.

  Суат Хайрі Ака, Заступник секретаря міністерства транспорту Туреччини: "Літак Турецьких авіаліній, що зазнав катастрофи неподалік від аеропорту Схіпхол, здійснював рейс зі Стамбула до Амстердама".

  На місці катастрофи працюють рятувальники та медики. Туди викликали щонайменше тридцять швидких. Аеропорт Схіпхол, одни з найбільш завантажених у Європі, тимчасово закрили, а частину рейсів - відклали. Востаннє катастрофа із літаком турецьких авіаліній траплялася у дві тисячі третьому. Тоді загинули більш як шістдесят людей. Припускають, що до нинішньої катастрофи міг призвести туман у районі аеропорту. Крім того, один із пасажирів Боїнга повідомив, що незадовго до падіння літак увійшов у зону турбулентності.

  Дар`я Тарадай, 5 канал

  Попередній матеріал
  Українка загинула під час ДТП в Єгипті
  Наступний матеріал
  Заколот в столиці Бангладешу - 10 людей загинули
  Теги:
  Loading...