Ассанж обіцяє у наступному році опублікувати мільйон таємних документів

  Мільйон нових таємних документів у майбутньому році опублікує сайт "Вікілікс". Напередодні про це з балкону еквадорського посольства у Лондоні пообіцяв його засновник.

  За словами Джуліана Ассанжа, оприлюднення таємних матеріалів зачепить кожну державу світу. Послухати його спіч зібралися 80 прихильників. Виступ засновника "Вікілікс" став його другою появою на публіці за більш ніж піврічне переховування у еквадорській амбасаді. Ассанж попросив політичного притулку у південноамериканській країні для уникнення екстрадиції до Швеції. Там його обвинувачують у сексуальних домаганнях та у зґвалтуванні. Скандальний блоггер усі обвинувачення відкидає і заявляє, що у разі екстрадиції - Швеція передасть його у США, де його можуть судити за оприлюднення державних таємниць. 

  Джуліан Ассанж, засновник сайту "Вікілікс": "Наступний рік буде дуже плідним. "Вікілікс" підготували понад мільйон документів для публікації. Ці матеріали зачеплять кожну країну. Кожну. І хоча мою свободу обмежено - принаймні, я досі можу спілкуватися цього Різдва, на відміну від двохсот тридцяти двох журналістів, які цієї ночі перебувають у в`язницях".

  Попередній матеріал
  У Донецьку влаштували виставку на честь Василя Стуса [відео]
  Наступний матеріал
  Густий туман паралізував авіасполучення на північному сході Китаю
  Теги:
  Loading...