У Донецьку влаштували виставку на честь Василя Стуса [відео]

  Експозицію, присвячену Василю Стусу, яка ще торік була на межі закриття у Горлівці, перенесли до Донецька. Виставку облаштували в обласній бібліотеці.

  Близько тисячі особистих речей, серед яких листування поета, чернетки його творів, світлини, матеріали архівів КДБ. Їх розмістили поряд з експозицією, присвяченою Тарасу Шевченку. Нагадаємо, музей імені Стуса десять років тому самотужки відкрив і утримував пенсіонер із Горлівки, Олег Федоров. Торік 79-річний чоловік намагався подарувати музей місту, але тамтешні чиновники відмовилися взяти експозицію на баланс через брак коштів. 

  Дмитро Стус, син Василя Стуса: "Те, що в одній кімнаті є Шевченко і Стус — в Донецьку це важливо для Стуса. Хотілося б мені, щоб була робота, яка могла б перетворити цю кімнату взагалі в центр української культури, яка не поділяється за мовною ознакою, чи ще за якоюсь. Бо в Стуса була купа і російськомовних, і україномовних товаришів".

  Олег Федоров, засновник музею: "Когда я начал заниматься - почувствовал особое отношение общественности к фигуре Стуса, и куда бы я ни обращался - обязательно была поддержка".

  Попередній матеріал
  На аргентинському курорті натовп мародерів розгромив десятки крамниць
  Наступний матеріал
  Ассанж обіцяє у наступному році опублікувати мільйон таємних документів
  Теги:
  Loading...