dt.ua

Армійці РФ підпалили польові намети через холод та осінні дощі – ГУР

  Це вже друга пожежа на території табору з початку місяця

  Російські військовослужбовці невдоволені умовами утримання та проходження служби. Відтак вони виявляють відкритий спротив російській системі. Про це повідомляє прес-служба ГУР Міноборони.

  Як зазначається, у понеділок, 19 вересня, на території польового табору № 2 у Займище 28 омсбр (Клинці), внаслідок пожежі згоріло біля 20 наметів. За наявною інформацією, внаслідок події ніхто не постраждав.

  "Не дивлячись на початок осінніх дощів та холодів, особовий склад 28 окремої мотострілецької бригади (Клинці) 20 Армії (Вороніж) Західного військового округу (Санки-Петербург) ЗС РФ з травня ц.р. продовжує проживати у польових наметах, що викликає відкрите невдоволення військовослужбовців та спонукає їх до пошуку нових форм протесту", - так розвідка пояснює причини інциденту.

  "Враховуючи специфіку займання, а також те, що це вже друга пожежа на території табору з початку місяця (перша мала місце 9 вересня ц.р.), основна версія пожежників – навмисний підпал", - передає ГУР.

  Крім того, у повідомленні наголошується, що наміри вищого воєнно-політичного керівництва Росії щодо нарощення військової присутності поблизу кордону з Україною, очевидно, не відповідають поточному стану російської економіки, яка під тиском міжнародних санкцій та керованої ціни на нафту продовжує занепадати. 

  Як повідомлялося, російські військові на Донбасі масово подають рапорти на звільнення.

  Попередній матеріал
  Гройсман: Кабмін працює над тим, щоб ОПЗ відновив роботу з 1 жовтня
  Наступний матеріал
  Чотири ВНЗ України увійшли до світового рейтингу

  Російські військові на Донбасі масово подають рапорти на звільнення – ГУР

  ГУР: Бойовики готують серію вибухів, аби дискредитувати сили АТО

  ГУР: серед бойовиків введено обмеження на використання боєприпасів

  Армію РФ та бойовиків на Донбасі стримують 40 тисяч українських військових – Міноборони