Аргентинець самотужки поставив на ноги хворого на ДЦП сина

  Цілюща сила батьківської любові. В Аргентині став на ноги хлопчик, хворий на складну форму церебрального паралічу. Допоміг - спеціальний тренажер, винайдений його батьком.

  Хорхе Карділе не має медичної освіти і працює механіком у автомайстерні. Коли лікарі поставили невтішний діагноз його новонародженому синові - чоловік не здався. Він зробив реабілітаційний тренажер. Для цього знадобився лише місяць. Потому пристрій зазнав кількох модифікацій. Зараз ефективність тренажера не заперечують навіть дипломовані медики. А семирічний син автомеханіка - зрештою звівся на ноги і може самостійно ходити. Для цього хлопчикові необхідно тренуватися лише десять хвилин на день.  

  Хорхе Карділе, розробник тренажера: "Син народився з серйозним ушкодженням мозку, його ноги були деформовані. Лікарі - розводили руками. Тож, я почав думати, як самотужки допомогти дитині. І розробив спеціальний пристрій. Це спрацювало - Іво тепер ходить. Тренажер - укріплює м`язи спини і лікує сколіоз. Дітям дуже подобається на ньому займатися".

  Попередній матеріал
  Студентські протести в Чилі та Колумбії змусили владу до поступок
  Наступний матеріал
  У Туреччині з-під завалів врятували вже 23-х людей
  Теги: