Аргентина у жалобі

  Аргентина у жалобі. Там згадують жертв залізничної катастрофи у Буенос-Айресі. По усій країні - приспустили прапори.

  Між тим - триває опізнання загиблих. За останніми даними - їх півсотні. Поранених - близько семисот. Аварія сталася позавчора вранці, у годину пік. Переповнена приміська електричка - не змогла загальмувати і врізалася у бетонну огорожу платформи. Точні причини трагедії натепер невідомі, слідство триває. За попередніми даними, у потяга відмовили гальма. Мешканці Буенос-Айреса вже почали збирати підписи з вимогою якнайшвидше відремонтувати електропоїзди приміської залізниці. Адже чимало з них натепер - у аварійному стані.

  Перший житель Аргентини: "Коли людина платить за проїзд у громадському транспорті, вона має право розраховувати на належний  рівень безпеки. У нас, на жаль, цього немає".

  Другий житель Аргентини: "Їздити тепер страшно. Сьогодні, коли наша електричка заїжджала на станцію, вона також не зупинилася як належить. Спочатку рухалася надто швидко, а потім машиніст різко загальмував, і ми усі попадали. Після цього дуже багато пасажирів полишили потяг люди бояться, що трагедія може повторитися у будь-який момент".

  Попередній матеріал
  У Луганську третина пожежних гідрантів не працює
  Наступний матеріал
  У США розпочався суд над рядовим Меннінгом
  Теги: