Антиглобалістів провели масову демонстрацію у французькій Ніці

  Тисячі антиглобалістів провели масову демонстрацію у французькій Ніці. Люди з’їхалися із усієї Європи - на акції протесту під час саміту Великої двадцятки. Він почнеться в Каннах - уже завтра.
  Протестувальники висувають низку вимог до лідерів розвинених країн. Зокрема, наполягають припинити підтримувати великі фінансові установи, і звернути увагу на проблеми населення. Ще - учасників Джи-двадцять закликають запровадити податок на будь-які міжнародні фінансові операції. А кошти передавати країнам третього світу. Між тим, економіка - і стане - ключовою темою на саміті двадцятки. Захід відбудеться за умов підвищеної безпеки. На час його проведення - Франція навіть призупинила дію Шенгенської угоди і встановила КПП на кордоні з Італією.

  Карін Леґранд, полісмен: "Наша пропускна система діє так - ми намагаємося, щоб перевірку завжди проводили двоє - італійський правоохоронець та французький полісмен із нашого відділку. Так ми можемо працювати більш компетентно, чітко і пильно, щоб перевіряти людей, котрі перетинають кордон".

  Попередній матеріал
  До четверга буде закритий столичний аеропорт Польщі
  Наступний матеріал
  Ідею референдуму у Греції підтримав тамтешній Кабмін
  Теги: