Дональд Трамп
Дональд Трамп hronika.info

Американці та кубинці обурені рішенням Трампа щодо скасування політики зближення з Гаваною

  В Майямі сотні мітингувальників вийшли на вулиці міста з плакатами проти президента США

  Американці та кубинці обурені рішенням Дональда Трампа щодо скасування попередньої угоди між Гаваною та Вашингтоном. В Майямі сотні мітингувальників вийшли на вулиці міста з плакатами проти президента США. Люди кажуть, таке рішення може зашкодити жителям острова, переважно кубинського походження. Наголошують, зокрема, на негативному впливі на підприємців міста.

  Занепокоєні рішенням Дональда Трампа і самі кубинці. Зазначають, воно може зашкодити індустрії туризму Куби та її економічному розвитку.

  "Я думаю, що президент Трамп має погане уявлення про кубинців. Якщо він оголошує такі рішення, які зашкоджують кубинським сім'ям та підприємцям, зокрема. Обмеження не будуть мати ніякої користі, особливо, що стосується прав людини", - прокоментував  кубинський дисидент Елісер Авіла.

  "Очевидно, що це величезний крок назад у відносинах між Кубою і Сполученими Штатами. Це як повернення до холодної війни", - зазначила кубинська дизайнерка Іданія дель Ріо.

  Нагадаємо, напередодні Дональд Трамп скасував історичну угоду про відновлення дипломатичних відносин, прийняту Бараком Обамою 2015 року. Відтепер американці не зможуть вільно подорожувати до Куби. Збережуться лише візити через туристичні фірми. Також глава Білого дому заборонив будь-які фінансові інвестиції, що йдуть кубинським військовим структурам. Проте пообіцяв - посольство США на Кубі й надалі працюватиме.

  Попередній матеріал
  У Харкові зіштовхнулися легковик з тролейбусом, є загиблі
  Наступний матеріал
  Через загострення на Донбасі 750 тисяч дітей можуть залишитися без питної води – ЮНІСЕФ
  Loading...